PUBLICYTSTYKA Deadly Bullets Corner
AUTOR Deadly Bullets
Przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć jak i ciężkiej pracy formacji deadly-Bullets w ostatnim okresie. Czas ten był bardzo owocny w liczne dokonania zarówno na naszej scenie jak i tej zagranicznej. Po ostatnich problemach w kadrze, skład ekipy powrócił do stanu pierwotnego, co pozwoliło drużynie na dalsze, wspólne występy pod jedną banderą.
Pierwszym wyczynem jaki rzuca się w oczy jest osiągnięcie szczytowego miejsca w tabeli systemu 5on5 w lidze Electronic Sports League - oczywiście w Polsce. Droga na wyżyny nie była jednak łatwa, na drodze do sukcesu stały takie formacje jak o Co biega, Pirotechniks czy też Team Delta - ta formacja aktualnie zniknęła z tabeli, ale chyba wszyscy wiedzą kim są ci panowie. deadlyBullets na dziesięć rozegranych meczów na koncie odnotowali tylko jedną porażkę.
Jeżeli chodzi o występ w tabeli na skalę europejską, plasują się oni na mocnym, jedenastym miejscu i wciąż pną się ku górze - jedyna polska flaga pośród barw niemieckich. Również i w tym wypadku nie było to łatwe, ale jak widzimy, panowie z ,,deBe" radzą sobie wyśmienicie. W stosunku do jedenastu wygranych, jedna porażka wydaje się wypadkiem przy pracy - na liście pokonanych wrogów ,,deBe" widnieją takie nazwy jak TRIAD czy też bioXar, które to znajduje się na trzecim miejscu w tabeli - wydaje się, że Top5 to tylko kwestia czasu.
Przejdźmy teraz do ligi CAL. W ramach tejże ligi odbywa się turniej, bardzo prestiżowy toteż nie mogło w nim zabraknąć deadlyBullets. Niestety odpadli oni w ćwierćfinale przegrywając mecz z węgierskim klanem OBI - przypomnę, że był to okres, w którym dB przeżywało kryzys związany z kadrą.

Opis
Opis


Teraz jednak wieść, która z pewnością pobudzi każdego patriotę. W turnieju TwistedPlay, również w fazie ćwierćfinałowej, dB napotkało również węgierski klan - dalayLamas, z którym odnieśli zwycięstwo dopiero po trzech dogrywkach - lepsze to, niż odpadnięcie w tak ważnej chwili.

Aktualnie polska scena żyje ogromnym wydarzeniem, jakim jest turniej Prodata CS:S, którego finały odbędą się w Poznaniu, na ESWC 2007 Poland. Oczywiście eliminacje w postaci grup deadlyBullets przeszło z czystym kontem, nie oddając żadnego meczu. Na miejscu atmosfera jak i poziom gry będą wysokie, w końcu to faza finałowa. Na arenie nie zabraknie takich drużyn jak Team Delta, o Co biega oraz Elite Warez Couriers. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia.
Wspaniała gra i liczne osiągi zaowocowały zainteresowaniem ogromnego sponsora - firmy Microsoft. Jak wiemy, wszystkie profesjonalne organizacje gamingowe posiadają liczny sponsoring ze strony dużych przedsiębiorstw. Wniosek nasuwa się sam, jest to krok ku profesjonalizmowi.